| ukr | eng | rus |
ЧНУ

Дісайд ЛТД – це компанія, яка займається не тільки розробкою програмного забезпечення та намагається розвиватись не тільки в галузі ІТ технологій. Сфера діяльності Дісайду досить широка та різноманітна. Партнерство між Дісайд ЛТД та Чернівецьким національним університетом, яке було започатковане майже від початку роботи компанії, є яскравим прикладом цьому. Вони уклали угоду про науково-технічне співробітництво в області сучасних інформаційних технологій та їх застосувань. Така співпраця має багато переваг і для Дісайду, і для університету, і для студентів, а також для спонсорів компанії Дісайд. Це – навчання новим технологіям, обмін ними, створення ІТ спільноти в Чернівцях.

Спільними зусиллями та обмінюючись знаннями можливо досягти значних результатів. Впровадження нових технологій дає можливість підвищити рівень системи навчання до високого рівня. Першим кроком у співпраці між Дісайдом та університетом стала розробка генетичних алгоритмів розв’язання сучасних прикладних задач.

Ще дві події, які стосуються співпраці університету та компанії Дісайд – Грант від Академії D&Y, як складова Академії та сама Академія. Обидві ці акції допомагають більше дізнатись про Дісайд ЛТД, студентам – вивчити технології, в яких спеціалізується компанія.

Програма Академії D&Y – угода між Дісайд ЛТД, партнерами компанії, університетом та студентами. Це всебічне навчання останнім технологіям, які використовуються в комерційних проектах.